Wie zijn wij?

De Stadsgehoorzaal werkt met een vast team van 4 FTE, vrijwilligers die werk verrichten voor 10 FTE en daarnaast nog stageplaatsen die goed zijn voor 5 FTE. Het team van de Stadsgehoorzaal ziet er als volgt uit:


 

Team

 

 

Renske Verbeek

Directie & programma

renske@stadsgehoorzaal.nl

Sylvia Hagers

Directie               

sylviahagers@kade40.nl

Claudia van Hulst

Productie & vrijwilligerscoördinatie

claudia@stadsgehoorzaal.nl

Ans Lokker

Administratie

administratie@stadsgehoorzaal.nl

Odair Brito

Acquisitie en verhuur

odair@stadsgehoorzaal.nl

Sharon den Breems

Publiciteit

sharon@stadsgehoorzaal.nl

Arne van der Velde

Coördinator Techniek

arne@stadsgehoorzaal.nl

Silas Bauman

Coördinator facilitaire dienst

silas@stadsgehoorzaal.nl

Rory Dickhoff

Projectleider horeca

rory@stadsgehoorzaal.nl

Anne Hillenius

Facilitair medewerker

anne@stadsgehoorzaal.nl

 

 

 

Wim Staessens

Programmamanager vrije tijd

wimstaessens@kade40.nl

Stephanie Hameeteman

Communicatie vanuit Kade40

administratie@kade40.nl

Marjet Kooij

Programmamanager educatie

marjetkooij@kade40.nl

Tim van Dorp

Muziekprogrammering foyers/festivals

tim@kroepoekfabriek.nl

 

 

 

Bestuur

 

 

Martin Thurmer

Voorzitter bestuur

thurmer2@xs4all.nl

Finn Wynstra

Penningmeester bestuur

finn_daan@hotmail.com

Ria Scheffer

Secretaris bestuur

ria.scheffer@xs4all.nl

Deel via: