Wie zijn wij?

De Stadsgehoorzaal werkt met een vast team van 4 FTE, vrijwilligers die werk verrichten voor 10 FTE en daarnaast nog stageplaatsen die goed zijn voor 5 FTE. Het team van de Stadsgehoorzaal ziet er als volgt uit:

Team

 

 

Renske Verbeek

Directie & programma

renske@stadsgehoorzaal.nl

Claudia van Hulst

Productie & vrijwilligerscoördinatie

claudia@stadsgehoorzaal.nl

Ans Lokker

Administratie

administratie@stadsgehoorzaal.nl

Odair Brito

Acquisitie en verhuur

odair@stadsgehoorzaal.nl

Sharon den Breems
Kimberly Ruppert
PR, Communicatie en Marketing
PR, Communicatie en Marketing
sharon@stadsgehoorzaal.nl
kimberly@stadsgehoorzaal.nl
Marina Steenbergen Allround medewerker, floormanager marina@stadsgehoorzaal.nl

Silas Bauman

Coördinator facilitaire dienst

silas@stadsgehoorzaal.nl

Anne Hillenius
Cees Kort
Jessica Ruiter
Leo van der Helm
Henk Straatman
Maurice de Jong

Facilitair medewerker
Technicus
Technicus
Huismeester
Huismeester
Huismeester

anne@stadsgehoorzaal.nl
cees@stadsgehoorzaal.nl
jessica@stadsgehoorzaal.nl
huismeester@stadsgehoorzaal.nl
huismeester@stadsgehoorzaal.nl
huismeester@stadsgehoorzaal.nl

 

 

 

 

Bestuur

 

 

Martin Thurmer

Voorzitter bestuur

thurmer2@xs4all.nl

Finn Wynstra

Penningmeester bestuur

finn_daan@hotmail.com

Rick Smid Secretaris ricksmid@hotmail.com 
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Deel via: