20 jaar de Wannebiezz
EEN FEEST VAN JEWELSTE
Gastprogramma , Muziek , Puur Vlaardings
Het theaterbalkon in de Grote Zaal is tijdelijk buiten gebruik. Deze voorstelling gaat gewoon door, zonder gebruik van het balkon. Zie het nieuwsbericht voor meer informatie.
Op 31 mei 2005 traden Rocco, Arie en Gilles voor het eerst op als de Wannebiezz. Dit jaar viert dit muzikale trio dus het 4e lustrum en omdat je elke gelegenheid moet aangrijpen om een feestje te vieren, verdient deze mijlpaal zeker een FEEST VAN JEWELSTE.
Op deze feestelijke jubileumavond kijken Rocco, Arie en Gilles muzikaal terug op 20 jaar de Wannebiezz. Samen met hun begeleidingsband B!K D!EL vieren zij een onvervalst Wannebiezz-avondje met liedjes uit hun eigen repertoire in de meest interactieve show ooit, want: het publiek (dus JIJ) bepaalt welke liedjes er gezongen worden!
Hoe werkt het?
1. Na aanschaf van je kaart(en) ontvang je een mail met daarin de link naar een stemformulier.
2. Je kiest uit alle Wannebiezz-titels jouw TOP 5
3. Uit alle inzendingen ontstaat een mooie grote basislijst
4. Op de avond zelf wordt de basislijst aangevuld met de liedjes uit het uitgebreide Wannebiezz-repertoire en vervolgens mag iedereen meestemmen welk liedje gezongen wordt.
En dat is nog niet alles
Aan het eind van de avond wordt de Wannebiezz SINGLE TOP 5 bekendgemaakt. Heb jij de juiste TOP 5 voorspeld? Dan maak je kans op een mooie prijs: champagne, bloemen, Wannehefs én 2 tickets voor een “Meezingfeest [stad] Zingt” naar keuze. Het enige wat je hiervoor hoeft te doen is op Spotify de Wannebiezz singles luisteren en jouw 5 leukste liedjes kiezen.
Speelduur:
± 2 uur en 30 minuten (inclusief pauze)