Tis Hier Geen Hotel 3

Hanneke Drenth en Dianne Liesker

Komedie

Het leed dat leven met pubers heet lijkt soms eindeloos, vandaar dat het tijd is voor het derde deel van deze hilarische voorstelling. Want al blijft de puber opgroeien, écht groot zijn ze nog niet (al vinden ze zelf van wel). En met de leeftijd komen ook weer tal van nieuwe issues mee.

Hanneke en Dianne stippen alle pijnlijk herkenbare momenten op humoristische wijze aan. De keuken is een slagveld, Tikkies vliegen je om de oren, de badkamer lijkt ontploft en we worden zowel demore als delulu genoemd. Het is nooit saai met pubers. Van stiekem vapen in het fietsenhok en het drukmaken om de eerste balhaar of ‘scheve’ wenkies, tot het horen kraken van het bed in de kamer naast je.

Een herkenbare en humoristische voorstelling over leven én overleven met pubers. Een voorstelling voor iedereen die een puber in huis heeft of zelf ooit puber is geweest. Gebaseerd op het populaire platform Tishiergeenhotel.nl van Saskia Smith en Martine de Vente.

Speelduur:
± 90 minuten (geen pauze)

Credits:
Foto: Floris Liesker