gehoorzaal

Over ons

Bezoek- en postadres Stadsgehoorzaal Vlaardingen:

Schiedamseweg 51

3134 BB Vlaardingen

info@stadsgehoorzaal.nl

010 434 05 00


De theaterkassa is (aan de deur en telefonisch via 010 434 05 00) bereikbaar op de volgende momenten: 

Maandag t/m vrijdag van 09:00 - 17:30 uur

Donderdagavond van 19:00 - 21:00 uur

Zaterdag van 14:00 - 16:00 uur

Tijdens evenementen, vanaf een uur voor aanvang.


BTW nr.: NL 855 248 555 B01

KvK Rotterdam: 24431184

IBAN: NL 44 RABO 030 470 1289

Statutaire naam: Stichting Stadspodia en Jongeren Cultuurcentrum Vlaardingen


De routebeschrijving is hier te vinden.

Vacatures
Gedreven stagiaire Communicatie (m/v) voor 32-38 uur per week

Altijd al in het theater willen werken? Bij de Stadsgehoorzaal Vlaardingen bieden we je de mogelijkheid om je volop te ontwikkelen binnen een ambitieus team waar je écht meewerkt en veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheden krijgt. Je houdt je bezig met de specifieke promotie van evenementen en de interne en externe communicatie van de Stadsgehoorzaal.


Algemene informatie

Start: 1 april en/of 1 september 2019

Duur: Minimaal 5 maanden

Aantal uur: 32-38 uur per week (in overleg)

Opleiding: Hbo (voorkeur ligt in de richting van Media- en Entertainmentmanagement, Vrijetijdsmanagement, Communicatie-, Marketing- of Cultuurmanagement) of Wo (richting Theaterwetenschap, Cultuurwetenschappen, Media & Communicatie) 


Wie ben jij?

  • Hbo/Wo werk- en denkniveau;
  • Jij bent het visitekaartje van het theater en bent geïnteresseerd in podiumkunsten;
  • Je hebt goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift en bent in staat om verschillende soorten teksten te produceren;
  • Je hebt verstand van social media en Mailchimp;
  • Je hebt ervaring met Photoshop en InDesign;
  • Je bent creatief, enthousiast, zelfstandig en weet van aanpakken!


Taken en verantwoordelijkheden: 

  • Je zet campagnes op voor het opbouwen en vasthouden van het publiek, het werven van vrijwilligers, het aanbieden van ruimtes, het binden van stakeholders en het algemeen positief op de kaart zetten van de Stadsgehoorzaal;
  • Je schrijft en verzendt persberichten, nieuwsbrieven en je verzorgt de online publiciteit voor de Stadsgehoorzaal. Je onderhoudt contact met impresariaten, coördineert het pr-materiaal en bent verantwoordelijk voor de zichtbaarheid van de programmering in het gebouw en de stad;
  • Je werkt mee aan de redactie van de nieuwe theaterbrochure van seizoen 20/21;
  • Je werkt twee keer per maand mee tijdens een evenement/programma van de Stadsgehoorzaal.


De Stadsgehoorzaal biedt:

  • Een stagevergoeding van €150 bruto per maand bij een voltijd werkweek (38 uur).
  • Een unieke kans om invulling te geven en mee te bouwen aan het programma en uitstraling van een levendig stadspodium in een enthousiast en hardwerkend team;
  • Een informele, maar zakelijke werksfeer met vrijheid en zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en de mogelijkheden voor verdere persoonlijke ontwikkeling;
  • Vrije toegang voor jou + gastenlijst voor niet uitverkochte voorstellingen.


Informatie en sollicitatie

Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met Kimberly Ruppert, tel. 010 434 05 00. Je sollicitatiebrief, voorzien van cv, kun je sturen aan kimberly@stadsgehoorzaal.nl onder vermelding van ‘sollicitatie stage communicatie’.

Het team

Directie en verhuur

Renske Verbeek

renske@stadsgehoorzaal.nl


Productie & vrijwilligerscoördinatie

Claudia van Hulst

claudia@stadsgehoorzaal.nl


Esmee Pfeifer (stagiaire)

evenementen@stadsgehoorzaal.nl


Marketing en Communicatie

Sharon den Breems

sharon@stadsgehoorzaal.nl


Kimberly Ruppert (ook fondsenwerving)

kimberly@stadsgehoorzaal.nl


Robin Sterrenburg

robin@stadsgehoorzaal.nl


Eline Sloof (stagiaire)

publiciteit@stadsgehoorzaal.nl


Financiële administratie

Ans Lokker

administratie@stadsgehoorzaal.nl


Floormanager

Odair Brito

odair@stadsgehoorzaal.nl


Facilitaire dienst

Silas Bauman

silas@stadsgehoorzaal.nl


Horeca & facilitair

Anne Hillenius

anne@stadsgehoorzaal.nl


Theatertechniek

Jessica Ruiter

jessica@stadsgehoorzaal.nl


Danny Kipp

danny@stadsgehoorzaal.nl


Cees Kort

cees@stadsgehoorzaal.nl


Allround

Marina Steenbergen

marina@stadsgehoorzaal.nl


Huismeester

Leo van der Helm

Henk Straatman

Maurice de Jong

huismeester@stadsgehoorzaal.nl


Bestuur

Martin Thurmer (voorzitter)

thurmer2@xs4all.nl


Finn Wynstra (penningsmeester)

finn_daan@hotmail.com


Rick Smid (secretaris)

ricksmid@hotmail.com

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van alle voorstellingen, achtergronden en aanbiedingen.

aanmelden